Hakkımızda

Linkedin Twitter Facebook Favorites Email Print AddThis
Hakkımızda

Kütük Mermer İnş. San. ve Tic. A.Ş. 1970 yılında İsmet Kütük tarafından kurulmuştur. Kullanıcılara güzel ve sağlıklı ürünleri sunmak için mermer bloklarını ve granit levhalarını Türk ve İtalyan kaynaklardan satın alır ve fabrikalarımızda bulunan makinalarımızla bunları en mükemmel şekilde işleriz. Kendi alanımızda derin bir tecrübe sahibi olup bu doğrultuda geniş bir müşteri portfoyüne sahibiz. Müşterilirimize yüksek kaliteli mermer ürünlerini rekabetçi fiyatlar ve güvenilir servis kalitesiyle sağlamak üzerine odaklanmış bir şirket politikası gütmekteyiz. Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti şirketimizin en büyük önceliklerinden biridir.

Türkiye’de bulunan mermer çıkaran firmalarla temas halindeyiz. Bize ürünleri sağlayan bu firmalarla karşılıklı saygı çerçevesinde bir ilişki kurmuş olup, temaslarımızı devam ettirecek ve iş ilişkilerini yönetebilecek uzmanlığa sahibiz. Birçok çeşit Türk mermeri’ne  olan ihtiyaçları çok kolay bir şekilde karşılayabilmekteyiz. İstenilen özelliklere sahip Türk mermerini sağlayabilir ve bunu istenilen herhangi bir formatta ve herhangi boyut veya şekilde  blok, levha veya kullanıcı ürünü olarak Türk limanlarına teslim edebiliriz. Bu konuda daha fazla bilgi ve fiyatları öğrenmek için lütfen bizimle temasa geçiniz.

Profesyonel teknik bilgi ve becerimizle mermer ürünlerini sizin istekleriniz doğrultusunda dizayn edebilmekteyiz. Son kullanıcı ürünlerini de sizin istekleriniz doğrultusunda hızlı ve etkin bir biçimde üretebilmekteyiz. Satın alınan ürünleri istenilen yere iletebilir ve onların kurulumunu da gerçekleştirebiliriz.

Ürün aralığımız duvar fayanslarını, yer fayanslarını, merdivenleri, şömineleri, yüzme havuzlarını, tezgahları ve VANİTY TOPLARI kapsayacak şekilde oldukça geniştir. Bu ürünlerde sizin istediğiniz tip ve renkte mermer veya granit kullanırız. Birçok çeşitli renk ve tip arasından mermer ve/veya granit olacak şekilde istediğiniz seçimi yapabilirsiniz.

İstekleriniz doğrultusunda Osmanlı tipi ürünlerin dizaynını da gerçekleştirebilecek bir profesyonel ve yetenekli bir dizayn grubumuz mevcuttur. Ürünler bölümünden de görebileceğiniz gibi hamam, camii ve diğer birçok yapıda kullanılabilecek mermer ürünlerini dizayn etmiş ve üretmiş bulunuyoruz.

Fabrikamızın üretim kapasitesi 50,000 m2  plak (levha) dır. Makul boyuttaki herhangi bir plağı üretebilecek kapasite ve yeteneğe sahip bulunmaktayız.

Fabrikamız 3500 m2 kapalı ve 25000 açık alana sahip olup 4000m3 ‘e kadar olan doğal taşları depolama kapasitesine sahibiz.

İstenilen doğal taş ihtiyacını da karşılayabilmek için profesyonel ekibimizle her zaman hizmete hazırız. Sizleri gülümseyen bir yüz ve nezaketle karşılama garantisiyle İstanbul Altunizade‘deki showroom’umuzu veya Alemdar'daki fabrikamızı görmeye davet ediyoruz.Merkez : Altunizade, Mahir İz Caddesi No:20/3 Kütük İş Merkezi  Üsküdar / İstanbul  |  Tel : +90 216 474 19 19 / 216 474 92 04
Fabrika : Alemdağ, Turgut Özal Caddesi No:1 Çekmeköy İstanbul  |  Tel : +90 0216 312 20 50 / 60
Mail : info@kutukmermer.com.tr