all wife cheat click cheat on my wife

Muğla Valisi Şahin Mermercilerle Bir Araya Geldi.

Linkedin Twitter Facebook Favorites Email Print AddThis

Muğla Valisi Fatih Şahin, il genelinde mermer ve doğal taş sektöründe faaliyet gösteren işadamlarıyla bir araya geldi.

Vali Şahin, Dernek Başkanı Mustafa Ercan’dan sektörün içinde bulunduğu durum ve yaşanan sorunlar hakkında bilgi aldı. Dernek Başkanı Ercan, çevre kirliliği yaratan mermer atıklarının termik santral arıtma sisteminde kullanılabileceğini ve bu konuyla ilgili gerekli girişimlerde bulunduklarını söyledi.

    İtalya’nın Verona kentinde 20–24 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Marmomacc Uluslararası Mermer Fuarı'na katılan Muğla Valisi Şahin, izlenimlerini mermercilerle paylaştı.
 
    Sektörün daha üst hedeflere ulaşması için birlikte hareket edilmesi gerektiğini vurgulayan Şahin, mermerciliğin Muğla için turizm sektöründen sonra il ekonomisine en önemli katkıyı yapan sektörlerden biri olduğunu söyledi.         
 
    Toplantıda sektörün yaşadığı sorunların çözümü için ortak çalışmalar yapılması gerektiği ve mermer sektörünün daha çok gelişmesi için bu toplantıların belli aralıklarla düzenlenmesi kararı alındı.
 
    Mermerciler Derneği Başkanı Mustafa Ercan ise Muğla mermercileri olarak sektörün koruma, kullanma dengesi içinde faaliyet göstermesine büyük önem gösterdiklerini belirtti.
 
    Bunun sürekli hale gelebilmesi için kamu kurum ve kuruluşlarına çeşitli projeler sunduklarının altını çizen Ercan, "Bu proje, çevre kirliliği yaratan mermer atıklarının, Termik Santral Baca Gazı Arıtma Tesisleri'nde kullanılarak, hem çevresel etkisinin azaltılması hem de çevreye yeni bir kirlilik yükü getirmeden başka bir alanda ekonomik bir katkı sağlayabileceğini ortaya koymaktadır." dedi.
 
CİHANMerkez : Altunizade, Mahir İz Caddesi No:20/3 Kütük İş Merkezi  Üsküdar / İstanbul  |  Tel : +90 216 474 19 19 / 216 474 92 04
Fabrika : Alemdağ, Turgut Özal Caddesi No:1 Çekmeköy İstanbul  |  Tel : +90 0216 312 20 50 / 60
Mail : info@kutukmermer.com.tr